Złóż zamówienie lub zapisz się na szkolenie!

Skontaktuj się z nami w sprawie dowolnej usługi, którą wybrałeś. Oferujemy profesjonalną obsługę.

kontakt

Zamów już teraz!

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kursach i szkoleniach ratowniczych lub zapisać się na szkolenie? A może interesują Cię nasze produkty? Skontaktuj się z nami, a nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci wszelkich informacji, pomoże w procesie rejestracji oraz doradzi przy zakupie produktów Allwater.

Telefon

(48) 501 206 166

Telefon

(48) 733 156 130

Email

info@allwater.pl

Często zadawane pytania

 • Szkolenie ratownika wodnego przeprowadzamy zgodnie z ustawą z dnia 18 sierpnia 2011 roku dotyczącą bezpieczeństwa osób przebywających na obszarach wodnych oraz zgodnie z rozporządzeniem MSW z dnia 21 czerwca 2012 roku dotyczącym szkoleń w ratownictwie wodnym. Szkolenie odbywa się zarówno na basenie, jak i na otwartych wodach.

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jest to jedyny kurs niezbędny do samodzielnej pracy jako ratownik wodny. Dodatkowe kursy i stopnie ratownicze nie są wymagane.

 • Pozostajemy w ścisłej współpracy z fabrykami i hurtowniami desek SUP, oferując najlepszy stosunek ceny do jakości naszym klientom.
 • Ciąg do przodu wynosi 16 kg, natomiast do tyłu 14 kg.
 • Prędkość zależy to od rodzaju jednostki pływającej, ale na kajaku morskim może osiągnąć prędkość do 14 km/h
 • Silniki mają moc 1000 W
 • Czas ładowania z oryginalną ładowarką trwa do około 4 godzin. Można jednak dokupić w naszym sklepie szybką ładowarkę, która skraca czas czas ładowania do 1 godziny.
 • Bateria to inteligentny akumulator Li-Ion o pojemności 14,4 Ah 18,5V z wbudowaną
  kontrolą temperatury, skrótu i bezpiecznika.
 • Silniki ThrustMe są wodoodporne, jednak nie sugerujemy używania ich do celów nurkowania.

Z powodzeniem Cruisera można zamontować na: Kajaki, SUP, Catermarany, Pontony, Samolot pływający (Cessna 206), Packraft, zabawki nadmuchiwane i wiele innych.

Tak, o ile posiadasz jednostkę pływającą, w której można zastosować silnik z mocowaniem zaburtowym.

Tak, ale musi to być wykonane przez certyfikowany warsztat. Dodatkowo, można kupić zewnętrzny akumulator, który będzie używany w połączeniu z wewnętrznym akumulatorem
w Cruiserze/Kickerze.

Zależy to od użytkowania, jednak najszybsze ustawienie daje ok. 45 minut użytkowania, podczas gdy wolniejsze ustawienia mogą zapewnić do 4h (Cruiser) / 2,5 h (Kicker) użytkowania przed koniecznością ponownego naładowania. Typ wody wraz z temperaturą wody są również zmiennymi, które mogą wpływać na wytrzymałość silnika.

Gwarancja na CRUISER & Gwarancja na urządzenie KICKER (ex. Baterie) kończy się po dwóch latach od daty zakupu. Gwarancja na baterie wynosi sześć miesięcy. Nabywca końcowy musi zgłosić wszelkie roszczenia gwarancyjne w ciągu w tym okresie czasu i musi przedstawić kopię rachunku, na którym widnieje data zakupu.

Silniki marki ThrustMe są dostępne na zamówienie, a czas oczekiwania na dostawę wynosi ok. 3 tyg.

Za, każdy zakup wystawiona zostanie faktura. Dostępne są różne opcje wysyłki (w tym także za pobraniem).

Specjalne Oferty

Wodniacy i żeglarze! Przedstawiamy ofertę naszej firmy, która oferuje najlepsze sprzęty wodne i silniki elektryczne marki ThrustMe.  Nie czekaj i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś!